Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında binbaşı görmek

Kahve falında binbaşı görmek çok büyük işler gerçekleştireceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, neşe içinde olacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında binbaşı gördüyseniz:

  • Ya da bazı konulara bakış açınız tamamen değişebilir.

Kahve falında binbaşı olduğunu görmek korkularının üzerine gideceğine, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında binbaşı olmak iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine alamet eder.

Kahve falında binbaşı görmek güzel bir evlilik yaşanacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına yorulur.