Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında suda boğulan bebeği kurtarmak

Kahve falında suda boğulan bebeği kurtarmak güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, müjdeli haberle geleceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına delalettir.

Kahve falında suda boğulan bebeği kurtarmak gördüyseniz:

  • Yardım etmeniz gereken kişiler olabilir.

Kahve falında suda boğulan bebeği kurtarmak nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birini suda boğulmaktan kurtarmak uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında suda boğulan çocuğu kurtarmak zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında suda boğulanı kurtarmak önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında suda boğulan kişiyi kurtarmak çok büyük menfaatler kazanacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine işarettir.

Kahve falında suda boğulan köpeği kurtarmak kafasının sakinleşeceğine, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına inanılır.

Kahve falında suda boğulmaktan kurtarmak mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına yorulur.

Kahve falında bulanık suda boğulan birini kurtarmak yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına yorulur.