Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir erkeğe hediye vermek

Kahve falında bir erkeğe hediye vermek yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, de fal sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına delalet eder.

Kahve falında bir erkeğe hediye vermek gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınız bazı tatminsizlikler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında bi erkekten hediye almak asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine işaret eder.

Kahve falında bir erkeğe hediye vermek başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine, yalnız kalınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkekten hediye almak onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine tabir olunur.

Kahve falında yabancı erkekten hediye almak işlerinde atılıma geçeceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına tabir olunur.

Kahve falında bir erkekten hediye almak maddi gücünün artacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir erkeğe hediye almak gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, zor günlerin uzaklaşacağına alamet eder.

Kahve falında erkeğe hediye vermek kendisine bu süreç içinde maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine inanılır.

Kahve falında sevdiği erkekten hediye almak rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kazancın artacağına rivayet etmektedir.