Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında küflü hamur görmek

Kahve falında küflü hamur görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, onlardan fayda göreceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, fal sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine delalettir.

Kahve falında küflü hamur gördüyseniz:

  • İkili ilişkilerinizi doğru yönetmeniz gerekiyor.

Kahve falında küflenmiş hamur görmek çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine inanılır.

Kahve falında küflü hamur görmek hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında küflü ekmek çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ekmek küfü görmek arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında küflenmiş salça görmek insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, yüksek moral sahibi olunacağına inanılır.

Kahve falında küflü peynir yediğini görmek bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine işarettir.

Kahve falında küflü ekmek görmek adımların çok iyi bir yol açacağına, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında küflü iğne görmek kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, işlerinde önemli adımlar atacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine alamet eder.