Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında irmik görmek

Kahve falında irmik görmek sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, onun yasaklarını çiğneyeceğine, günahkâr olacağına, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına delalet eder.

Kahve falında irmik gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz bir kimsenin, bir düşüncesinden ya da tutumundan huzursuz olarak onu değiştirmek için birşeyler yapmak ya da söylemek gereği duyabilirsiniz.

Kahve falında irmik helvası yediğini görmek yönlendireceğine, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında irmik helvası yapmak bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında fıstıklı irmik helvası görmek ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına delalettir.

Kahve falında irmik tatlısı yemek çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında irmik helvası yemek hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına işaret eder.

Kahve falında irmik tatlısı görmek alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, bir sebeple fal sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında irmik helvası görmek gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine delalet eder.

Kahve falında irmik görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, oldukça kazançlı işler yapacağına işaret eder.