Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kömür odun görmek

Kahve falında kömür odun görmek kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, işsizin iş bulacağına, sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kömür odun gördüyseniz:

  • Sağlığınızı, maddi durumunuzu veya belli başlı anlaşmaları ilgilendiren konularda kendinizi önemli veya ani kararlar almak zorunda hissetmemelisiniz.

Kahve falında kömür ve odun görmek anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına alamet eder.

Kahve falında odun kömür almak çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kömür odun görmek korkulan bir durumla karşılaşılacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında odun ve kömür görmek ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında odun kömürü görmek yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında odun kömür görmek bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sobaya odun kömür atmak görme ve alma şansına sahip olacağına, onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kömür süpürmek iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine delalet eder.