Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında perde halkası görmek

Kahve falında perde halkası görmek bahtın açılacağına, herkesin yardımına koşacağına, içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, geçmişi unutup geleceğine, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine delalettir.

Kahve falında perde halkası gördüyseniz:

  • Belli bir işiniz veya eviniz için gerekli krediyi bulabilirsiniz ya da tam tersi, ani ödemeler sizi zorlayabilir.

Kahve falında perde halkası görmek Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında halka küpe görmek güç ve kudret sahibi olacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine yorulur.

Kahve falında halkalı şeker görmek elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında halka sucuk görmek zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında halka tatlı görmek yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine işaret eder.

Kahve falında halka tatlı yediğini görmek falı kapatan kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına işarettir.

Kahve falında altın halka küpe görmek dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gümüş halka küpe görmek sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine işarettir.