Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında rahip görmek

Kahve falında rahip görmek aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına yorulur.

Kahve falında rahip gördüyseniz:

  • Mal, para ya da alışverişle ilgili bir konuda sinir bozucu gelişmeler olabilir.

Kahve falında budist rahip görmek müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında rahibe ve rahip görmek çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kilise ve rahip görmek ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine işarettir.

Kahve falında rahip görmek tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, düze çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında rahiple konuşmak kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına delalettir.

Kahve falında kilisede rahip görmek sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, yeni denemelerde bulunacağına işarettir.

Kahve falında rahip öldürmek toparlanmasının da uzun süreceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına delalettir.

Kahve falında rahip rahibe görmek yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, fal sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine alamet eder.