Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saatin kaç olduğunu sormak

Kahve falında saatin kaç olduğunu sormak büyük başarıların göğüsleneceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında saatin kaç olduğunu sormak gördüyseniz:

  • Ailenizle zaman geçirmenin faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında saatin kaç olduğunu sormak dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında saati sormak çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine yorulur.

Kahve falında saat sormak falı kapatan kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında yer sormak çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına, tartışmaların sona ereceğine ve yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevgiliye soru sormak yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, sonunda maddi zarara gireceğine işarettir.

Kahve falında kıble sormak elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında birinden hesap sormak atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında öğretmene soru sormak şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına rivayet etmektedir.