Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında plastik kutu görmek

Kahve falında plastik kutu görmek yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, bir sebeple başka yollar aranacağına, özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, kavgacı ve ters bir kişi olan fal sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında plastik kutu gördüyseniz:

  • Planlarınızı paylaşmanız işleri güçleştirirken, gizli hareket etmeniz ilerlemeyi hızlandırabilir.

Kahve falında plastik kutu görmek yasaklı ve günahlı işler yapacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında plastik el görmek ertelenen bir tatile çıkılacağına, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında plastik tas görmek maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına işarettir.

Kahve falında plastik şişe toplamak kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, siparişlerinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında plastik boru görmek bolluğun sürekli olacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında boş plastik şişe görmek borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında plastik oyuncak görmek maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına alamet eder.

Kahve falında plastik mutfak eşyası görmek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kendisini Allah yoluna adayacağına delalet eder.