Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında konuşmadığın biriyle kavga etmek

Kahve falında konuşmadığın biriyle kavga etmek büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına ve uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine, canının ve malının garantide olacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına inanılır.

Kahve falında konuşmadığın biriyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Pek çok kişi verilen görevleri veya yerine getirilmesi gereken işleri halletme konusunda başarı sağlamıyor olabilir.

Kahve falında konuşmadığın biriyle kavga etmek uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında kurtla konuştuğunu görmek yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine işaret eder.

Kahve falında düzgün konuşamamak yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında konuşan yeni doğmuş bebek görmek umutların biteceğine, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine işaret eder.

Kahve falında konuşarak uyanmak günahlarına tövbe edeceğine, makam edineceğine, itibar kazanacağına işaret eder.

Kahve falında konuşan ata binmek hastalıkların kalmayacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, kişinin gönlünün ferahlayacağına, kafasının da rahat edeceğine alamet eder.

Kahve falında bebeğinizin konuştuğunu görmek sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine tabir olunur.

Kahve falında müdürle konuştuğunu görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine alamet etmektedir.