Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında klozet görmek

Kahve falında klozet görmek ferahlayacağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine ve bol kısmetli bir kişi olacağına, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, prestij kaybı yaşanacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında klozet gördüyseniz:

  • Öfke, pişmanlık veya geçmişle bağlantılı duygular gelecek başarılarınızı olumsuz etkileyebilir.

Kahve falında klozete büyük tuvaletini yapmak haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, ana baba dualarının alınacağına tabir olunur.

Kahve falında klozette yemek yemek çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine inanılır.

Kahve falında klozete sıçmak içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kirli klozet görmek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine delalettir.

Kahve falında taşmış klozet görmek kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine inanılır.

Kahve falında klozete elini sokmak bir taraftan para kazanırken diğer taraftan kötü kişilerle kötü işler yapmaya ve başını binbir türlü belaya sokup çok zarara uğrayacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında klozete kusmak sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine alamet eder.

Kahve falında klozete çiş yapmak çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına delalet etmektedir.