Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzüğü çaldırmak

Kahve falında yüzüğü çaldırmak büyük çaba sarfedeceğine, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, umutlarının çoğalacağına, kendisine olan güveninin artacağına, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına yorulur.

Kahve falında yüzüğü çaldırmak gördüyseniz:

  • Evinizin veya ailenizden birinin sağlıklı yapısını ilgilendiren konular veya sağlık konuları ön plana çıkabilir.

Kahve falında yüzüğü çaldırmak fal sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yüzük çaldığını görmek yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gümüş yüzük çalmak zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına inanılır.

Kahve falında pırlanta yüzük çalmak hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüzük çalmak aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, iş ve ev değişikliğine yorumlanırken, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına işaret eder.

Kahve falında tek taş yüzük çalmak yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine işaret eder.

Kahve falında altın yüzük çaldığını görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında ayakkabı çaldırmak pek çok kişinin hayatını kurtaracağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına delalettir.