Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oymalı sandık görmek

Kahve falında oymalı sandık görmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, kendisini üzen konuların kapanacağına, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, keyfin ve huzurun yerinde olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında oymalı sandık gördüyseniz:

  • Paranızı güvenli yerlerde tutmanız, baştan çıkartılmanızı önleyebilir.

Kahve falında oymalı sandık görmek zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına delalet eder.

Kahve falında ahit sandığını görmek uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına işaret eder.

Kahve falında bir sandık dolusu altın görmek büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında sandıkla altın görmek sorunların günden güne artacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, üzücü olaylar yaşanacağına, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında altın sandığı görmek aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Kahve falında sandık kaldırmak sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına rivayet eder.

Kahve falında başkasından sandık almak uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sandıkta çeyiz görmek huzurunu ve neşesini kaybedeceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.