Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kocasından ayrılmak

Kahve falında kocasından ayrılmak kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, borçlanacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine, gözünü en yukarılara dikeceğine, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine alamet eder.

Kahve falında kocasından ayrılmak gördüyseniz:

  • Karmaşık bir durumda son derece olumlu bir karar vermeniz ya da tercih yapmanız olasıdır.

Kahve falında ayrıldığı kocasını görmek hayırlı günler yaşayacağına, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına delalet eder.

Kahve falında ayrıldığı kocasıyla barıştığını görmek hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kocasından ayrıldığını görmek tatsızlık olacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına işaret eder.

Kahve falında kocasıyla ayrıldığını görmek bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine işarettir.

Kahve falında ayrıldığın kocayı görmek maddi konuların ferahlığa çıkacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında ayrıldıgın kocanı görmek maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, insanları hak yoluna çağıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında kocasıyla ayrılmak ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına delalettir.

Kahve falında kocanla ayrıldığını görmek çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına rivayet etmektedir.