Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski kirli ev görmek

Kahve falında eski kirli ev görmek iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, yakın bir zaman içerisinde çok sıkıntılı hallere ve durumlara düşüleceğine, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine, rahata erileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına delalettir.

Kahve falında eski kirli ev gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilere iyi görünmeye çalışırken sizi anlayıp anlamadıklarından emin olmanız zor olabilir.

Kahve falında eski ve kirli ev görmek en olunmaz yaralarının kapanacağına, en büyük acılarının dineceğine, para ve makam sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski kirli ev görmek aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında çok kirli bir ev görmek iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, daha büyük işler için bir örnek olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kirli bir evi temizlemek çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına inanılır.

Kahve falında kirli bir eve taşınmak sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kirli boş ev görmek dinine bağlı kalacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında evi çok kirli görmek yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine alamet eder.

Kahve falında kirli eve taşınmak vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine yorulur.