Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çelebi görmek

Kahve falında çelebi görmek hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine, karanlık kişilerle muhatap olacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, problemlere çözüm bulunacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine işaret eder.

Kahve falında çelebi gördüyseniz:

  • Her zamankinin dışında kalan yeni konularla ilgilenmelisiniz.

Kahve falında çelebi görmek mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında süleyman çelebiyi görmek sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, çıkılan yolculukların şans getireceğine delalet eder.

Kahve falında evliya çelebi görmek uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına işaret eder.

Kahve falında evliya çelebiyi görmek zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına inanılır.

Kahve falında evliya çelebiunin mezarını görmek ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, bu sorunların gittikçe büyüyeceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine işaret eder.