Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanıdık yaşlı erkek görmek

Kahve falında tanıdık yaşlı erkek görmek maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, çok büyük kazançlar getireceğine, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, rahat bir hayatın kapısının açılacağına yorulur.

Kahve falında tanıdık yaşlı erkek gördüyseniz:

  • İstikrarı korumanız olumlu sonuçlar doğuracağa benziyor.

Kahve falında tanıdık yaşlı erkek görmek başarısız olacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine ve hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına yorulur.

Kahve falında yaşlı tanıdık görmek kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanıdık yaşlı adam görmek çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, büyük sıkıntılar çektikten sonra bir de hastalıkla uğraşmak zorunda kalan fal sahibinin, çok kötü durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yaşlı tanıdık adam görmek bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına delalettir.

Kahve falında tanıdığını yaşlanmış görmek iş hayatında rahat edileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanıdığı yaşlı adam görmek çıkılan yolculukların şans getireceğine, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine delalet eder.

Kahve falında tanıdığı birinin yaşlandığını görmek kardeşler arasına kara kedi gireceğine, ferahlığa çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tanıdığını yaşlı görmek sıkıntılı günler yaşayacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine yorulmaktadır.