Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ahşap görmek

Kahve falında ahşap görmek hayırlı kazançlar elde edileceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına, müjdeli haberler alacağına, sevineceğine, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında ahşap gördüyseniz:

  • Tekliflere açık olun.

Kahve falında ahşap yapı görmek rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında ahşap araba görmek öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında kendini ahşap evde görmek eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına delalet eder.

Kahve falında ahşap otel görmek birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, bir sıkıntıya girmeye işaret eder.

Kahve falında ahşap eve taşınmak eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Kahve falında ahşap beşik görmek istediği noktalara ulaşacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına rivayet eder.

Kahve falında ahşap sandık görmek yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ahşap karyola görmek elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına rivayet eder.