Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağlayan görmek

Kahve falında ağlayan görmek çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, borçlanılacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağlayan gördüyseniz:

  • Kendinizi hazır tutmalısınız.

Kahve falında ağzından balgam atmak sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında ağlayarak merdiven çıkmak kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine delalet eder.

Kahve falında ağzında çakıl taşı görmek eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına delalettir.

Kahve falında bebeği ağlarken görmek inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağzındaki dişi görmek hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ağlayan yaşlı adam görmek en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağzından ip çıkartmak orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ağlayıp sarılmak iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine işarettir.