Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boğadan görmek

Kahve falında boğadan görmek hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, sıkıntılarını atlatacağına, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, büyük bir yenilgi alacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında boğadan gördüyseniz:

  • Yapılan anlaşmaların olumlu sonuçları olabilir.

Kahve falında boğadan görmek ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine işaret eder.

Kahve falında siyah boğadan kaçmak mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında boğadan kurtulmak sevinçli bir haber alınacağına, hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında boğadan saklanmak çalışmalarının karşılığını alacağına, bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında boğadan korkmak sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında boğadan kaçmak yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine işarettir.

Kahve falında kızgın boğadan kaçmak şansının her zaman kendinden yana gideceğine, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine delalet etmektedir.