Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı çanta satın almak

Kahve falında kırmızı çanta satın almak mal ve varlık sahibi olacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, gözden düşeceğine delalettir.

Kahve falında kırmızı çanta satın almak gördüyseniz:

  • İlgilendiğiniz şey ne olursa olsun dikkatle ele almalısınız.

Kahve falında kırmızı çanta satın almak bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına inanılır.

Kahve falında sırt çantası satın almak hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, rakiplerin oyununa gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah çanta satın almak kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çanta satın aldığını görmek kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kahverengi çanta satın almak dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, ömrünün uzun olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz çanta satın almak birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına delalet eder.

Kahve falında deri çanta satın almak aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil çanta satın almak çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına alamet etmektedir.