Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kiraz ve elma görmek

Kahve falında kiraz ve elma görmek ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, bir süre belini doğrultamayacağına, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, rakiplerine karşı fark atacağına, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kiraz ve elma gördüyseniz:

  • Beklenmedik gelişmeler olması durumunda mantıklı hareket etmeniz gerekiyor.

Kahve falında kiraz ve elma görmek iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında elma ve kiraz görmek mutlu günler yaşanacağına, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kiraz elma görmek fal sahibinin rahat bir nefes alacağına ve böylece maneviyatının da güçleneceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elma kiraz görmek dertlerinin artacağına, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına delalet eder.

Kahve falında ağaçtan kiraz koparıp yemek aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mevsimsiz kiraz görmek güzel davetler alacağına, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, bu nedenle hayatının zorlaşacağına inanılır.

Kahve falında kiraz yediğini görmek hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine işaret eder.

Kahve falında kışın kiraz yemek omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine işaret eder.