Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yazlık almak

Kahve falında yazlık almak kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, ayrılanların kavuşacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine yorulur.

Kahve falında yazlık almak gördüyseniz:

  • Çalıştığınız veya yaşadığınız alandaki tüm yeni şeyleri keşfetme içgüdünüzü dizginleyemiyorsunuz.

Kahve falında siyah yazlık ayakkabı görmek moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yazlık yerde olmak dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına tabir olunur.

Kahve falında yazlığa gitmek kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, üzüleceğine inanılır.

Kahve falında yazlık evi görmek ardından birçok konuda yardımcı olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük ferahlık yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında isim yazan altın kolye görmek herhangi bir şekilde sıkıntılı bir durumla karşılaşmayacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine yorulur.

Kahve falında yaz sıcağı görmek hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında yazlık yer görmek kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine delalettir.

Kahve falında yaz yağmuru görmek çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına ve rahata ereceğine, rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine yorulur.