Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kürşat görmek

Kahve falında kürşat görmek duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına, sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına, insanlara iş öğreteceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, rahatının bozulacağına, devlete hizmet etmeye rivayet etmektedir.

Kahve falında kürşat gördüyseniz:

  • Şimdiden belli hükümlerde bulunmamalısınız.

Kahve falında kürtçe şarkı dinlemek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında korktuğu için ayetel kürsi okumak çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birisine ayetel kürsi okumak işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına işaret eder.

Kahve falında şeytan görüp ayetel kürsi okumak kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında korkup ayetel kürsi okumak bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dua ayetel kürsi okumak sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında mezar başında ayetel kürsi okumak şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine inanılır.

Kahve falında şeytana ayetel kürsi okumak yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine yorulur.