Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tek ev görmek

Kahve falında tek ev görmek çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, alım zorluğu yaşamayacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tek ev gördüyseniz:

  • Gerekli desteği hemen göstererek birşeylerin oluşmasına katıda bulunun.

Kahve falında tek katlı eski ev görmek atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tek ev görmek kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine işarettir.

Kahve falında tek katlı ev görmek önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında tek odalı ev görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, dolayısıyla işlerin bozulacağına işaret eder.

Kahve falında evde tek kalmak kurulu bir düzenin sağlanacağına, falı kapatan kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine işarettir.

Kahve falında tek katlı bahçeli ev görmek kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına delalettir.

Kahve falında evde tek başına kalmak parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına, geçim derdinin biteceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tek başına oynamak hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, canla başla çalışacağına işarettir.