Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birinin fotoğrafını çekmek

Kahve falında ölmüş birinin fotoğrafını çekmek dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, onlar yüzünden iyi giden işlerinin deyim yerindeyse sarpa saracağına, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş birinin fotoğrafını çekmek gördüyseniz:

  • Gerekli gereksiz maddi yardımlar söz konusu olabilir.

Kahve falında eski sevgiliyle fotoğraf çekmek mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına delalettir.

Kahve falında sevgiliyle fotoğraf çekmek başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, insanlar tarafından sevileceğine delalettir.

Kahve falında telefonla fotoğraf çekmek kırılan kalbin onarılacağına, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına delalettir.

Kahve falında fotoğraf çekmek ve çekinmek eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin fotoğrafını çekmek elinin sıkışacağına, işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında biriyle fotoğraf çekmek büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, fal sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ünlü biriyle fotoğraf çekmek cebinin para göreceğine, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının fotoğrafını çekmek özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, başarısız olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine alamet etmektedir.