Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kir toz görmek

Kahve falında kir toz görmek yüksek tahsil yapacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, çözüm yolları bulamayacağına, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına rivayet eder.

Kahve falında kir toz gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız mevcut yaşamınıza mutluluk getirebilir.

Kahve falında kir toz görmek eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, çok kötü hissedileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında toz kir görmek sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tozlu kirli ev görmek mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, yapılması planlanan yeniliklerin aksayacağına ve bir süre daha gerçekleştirilemeyeceğine işarettir.

Kahve falında toz kalktığını görmek kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında toz şeker yalamak dininden vazgeçmeyeceğine, rızık elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında toz şeker aldığını görmek çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında toz kahve yemek dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında tozlu çarşaf görmek yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına işaret eder.