Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında para su görmek

Kahve falında para su görmek işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, dualarının karşılığını alacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, bahtının da çok parlak olacağına, hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine, güç alacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına tabir olunur.

Kahve falında para su gördüyseniz:

  • Yenilikler maddi kazançlarınızın artmasını sağlayabilir.

Kahve falında suyun içinde bozuk para toplamak yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına delalet eder.

Kahve falında suyun içinde kağıt para görmek yersiz yere suçlanacağına, onlar tarafından yüceltileceğine yorulur.

Kahve falında suya para düşürmek sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına, kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında suyun içinden para almak Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında suya para atmak çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına inanılır.

Kahve falında parayı suya düşürmek ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında suyun içinde para bulmak zenginliğinin tükenmeyeceğine, aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine inanılır.

Kahve falında parayla su almak üzüntülerin gideceğine, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına alamet eder.