Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dalgalı görmek

Kahve falında dalgalı görmek fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, kırılacağına, çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorulur.

Kahve falında dalgalı gördüyseniz:

  • Yerine getirilmesi zor ya da yüklü bedeller ödetebilecek sözler veriyor olabilirsiniz.

Kahve falında saçlarını dalgalı görmek problemlerini çözeceğine, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dalgalı fırtınalı deniz görmek verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, kazançlı işlere gireceğine, elinin bolluğa kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında dalgalı denizde boğulmaktan kurtulmak hane halkı arasına nifak tohumları serpileceğine, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına delalet eder.

Kahve falında dalgalı bir deniz görmek işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında deniz dalgalı deniz görmek kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, bazı iş birlikleri yapacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine tabir olunur.

Kahve falında uzun ve dalgalı saç görmek daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, bu sebeple bazı problemlerin başgöstereceğine yorulur.

Kahve falında saçlarının dalgalı olduğunu görmek huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dalgalı denizde ıslanmak çok güzel haberler ile dönüleceğine, bu haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına, sevdiğinin durumunun iyi olduğuna işaret eder.