Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yorgan görmek

Kahve falında yorgan görmek insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, bunun da hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine tabir olunur.

Kahve falında yorgan gördüyseniz:

  • Eğlenceye biraz daha fazla vakit ayırın.

Kahve falında yorganda böcek görmek işinden ve hayatından geri kalacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir sürü yorgan görmek sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Kahve falında ipekli yorgan görmek borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine alamet eder.

Kahve falında yatak yorgan vermek kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine delalettir.

Kahve falında mavi bebek yorganı görmek kasasının da gittikçe ağırlaşacağına, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına delalettir.

Kahve falında yorganın kirlendiğini görmek güzel ve doğru işler yapacağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine delalettir.

Kahve falında ipe yorgan asmak kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına tabir olunur.

Kahve falında mitil yorgan görmek korkularından, kötü duygularından arınacağına, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına yorulur.