Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında depremde evin sallandığını görmek

Kahve falında depremde evin sallandığını görmek zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında depremde evin sallandığını gördüyseniz:

  • Yalnızsanız karşı cinsten, herkese yüzvermeyecek birisinden teklif alabilirsiniz.

Kahve falında deprem olduğunu evin sallandığını görmek büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına, dertleşerek moral bulacağına inanılır.

Kahve falında evin depremden sallandığını görmek sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine işaret eder.

Kahve falında depremde evinin sallandığını görmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine delalettir.

Kahve falında depremde evin sallandığını görmek manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında deprem olup sallanmak kısmetin ve talihin açılacağına, işlerin iyiye gideceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında depremden sallanmak çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet eder.

Kahve falında depremle sallanmak eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında depremde sallanmak başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, maddi durumunu genç yaşında düzeltip, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına delalettir.