Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kıyafet giydirmek

Kahve falında kıyafet giydirmek eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, mutluluğunu çoğaltacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, arzularının yerine geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kıyafet giydirmek gördüyseniz:

  • Bazı jestler söz konusu olabilir, karşılığında sizden ne beklendiğini öğrenmeniz gerekiyor.

Kahve falında kirli kıyafet giymek belalı insanlara denk geleceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına işarettir.

Kahve falında asker kıyafetini giydiğini görmek çok rahat ve huzurlu bir aile ortamı yaşandığına ve uzun bir hayat boyunca herhangi bir soru yaşanmadan birlikte mutlu olunacağına, anne baba duaları alınacağına alamet eder.

Kahve falında ölmüş birinin kıyafetlerini giymek hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, edilen duaların kabul olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski kıyafet giymek başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında pilot kıyafeti giymek eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına işaret eder.

Kahve falında parlak kıyafet giymek borçlarının azalacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında hakim kıyafeti giymek hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında asker kıyafeti giymek amaçlarına nail olacağına, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına işarettir.