Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşını uyurken görmek

Kahve falında arkadaşını uyurken görmek esenlik bulacağına, rahata ereceğine, kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, hayıflanacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına delalettir.

Kahve falında arkadaşını uyurken gördüyseniz:

  • Evinizde yapacağınız değişiklikler maddi açıdan size iyi gelebilir.

Kahve falında arkadaşını uyurken görmek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kiracı olmaktan kurtulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşlarını uyurken görmek yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, çaresizliğinin büyüyeceğine, zahmetinin çoğalacağına işarettir.

Kahve falında arkadaşı uyurken görmek el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine rivayet eder.

Kahve falında bir arkadaşını uyurken görmek babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine delalettir.

Kahve falında sevdiğin kişiyi uyurken görmek maddi sıkıntıların biteceğine, fesatlıklar içinde kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uyurken düşmek inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında kardeşini uyurken görmek okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında patronu uyurken görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına rivayet etmektedir.