Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında figür görmek

Kahve falında figür görmek başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, maddi açıdan rahata erileceğine yorulur.

Kahve falında figür gördüyseniz:

  • Neler olacağını beklemek yerine, bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında hayvan figürleri görmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mevlana figürü görmek dünya malına doymak bilmeyeceğine, hayallerine kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında insan figürleri görmek şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işte de başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına işarettir.

Kahve falında cami figürü görmek canını sıkılacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına işaret eder.

Kahve falında aslan figürü görmek çok önemli noktalara geleceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kaplumbağa figürü görmek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, iyiye ve güzel olana ulaşacağına delalettir.

Kahve falında balık figürü görmek kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına inanılır.

Kahve falında at figürü görmek burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına tabir olunur.