Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında donuna sıçmak

Kahve falında donuna sıçmak sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, mali sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına, sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında donuna sıçmak gördüyseniz:

  • Farkındalığınızı arttıracak aktiviteler aynı zamanda yaşam tarınızı da zenginleştirebilir.

Kahve falında donuna sıçmak aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına rivayet eder.

Kahve falında donlara sıçmak hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, ihtiyaçlarını karşılayamayacağına işarettir.

Kahve falında dona sıçmak insanların alım gücünün azalacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine inanılır.

Kahve falında altına sıçmak çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, elinin bollaşacağına, rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında orta yere sıçmak gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına inanılır.

Kahve falında büyük sıçmak sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına inanılır.

Kahve falında odanın ortasına sıçmak eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına işarettir.

Kahve falında klozete sıçmak elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına inanılır.