Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ablayı görmek

Kahve falında ablayı görmek problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, maddi zararını karşılayacağına, o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, daha çok saygı ve destek göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ablayı gördüyseniz:

  • İlişkilerde bağlayıcı sözler verilebilir ya da sonlanmalar söz konusu olabilir.

Kahve falında sevgilinin ablasını görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine rivayet eder.

Kahve falında ablasının öldüğünü duymak önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ablasını üzgün görmek insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ablayı evleniyor görmek mal ve para biriktireceğine, yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına inanılır.

Kahve falında ablasını öldüğünü görmek korkularından kurtulacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine alamet eder.

Kahve falında ablayı ağlarken görmek yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan fal sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ablayla telefonda konuşmak verilen vaatlerin yerine getirileceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine delalettir.

Kahve falında ablasını gelinlikli görmek daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine tabir olunur.