Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında biriyle mesajlaştığını görmek

Kahve falında biriyle mesajlaştığını görmek hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, emrinde insan çalıştıracağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında biriyle mesajlaştığını gördüyseniz:

  • Hayata basit şekilde yaklaşmalısınız.

Kahve falında sevdiğin kişiden mesaj aldığını görmek geçim derdine düşeceğine ve kötü şeyler yaşayacağına, insanlara yol göstereceğine işarettir.

Kahve falında sevgiliye mesaj atmak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında birinden mesaj geldiğini görmek sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine delalettir.

Kahve falında arkadaştan mesaj almak tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgilisinin mesaj attığını görmek hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına inanılır.

Kahve falında birinin bana mesaj attığını görmek sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, yüzüne kan geleceğine işaret eder.

Kahve falında mesaj yazmak rahatlayacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına delalet eder.

Kahve falında sevdiğin kişiden mesaj geldiğini görmek asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına işaret eder.