Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kelem görmek

Kahve falında kelem görmek dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, duygularının karşılığını alamayacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında kelem gördüyseniz:

  • İşinizi veya belli yeteneklerinizi geliştirmenize yardım edecek aktivitelerle ilgilenebilirsiniz.

Kahve falında kelem dolması görmek sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, bu iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine delalettir.

Kahve falında kelem sarması görmek kısmetlerin azalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kelem görmek hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, kurtuluşu bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz kelem görmek lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına rivayet eder.

Kahve falında kelem turşusu görmek çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen fal sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine yorulur.

Kahve falında kelem turşusu yemek çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına işarettir.