Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında katili görmek

Kahve falında katili görmek ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, gelirinin çoğalacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine yorulur.

Kahve falında katili gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin size olan sevgi veya ilgilerini göstermelerini bekleyebilirsiniz.

Kahve falında katilden korkmak zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, yeni kısmetlere nail olacağına delalet eder.

Kahve falında güzellik yarismasina katilmak bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir katili öldürmek büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında bir katilden kaçmak ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine delalettir.

Kahve falında katili görmek en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına rivayet eder.

Kahve falında bebek katili görmek hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında katilden saklanmak sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine yorulur.

Kahve falında bebek katili olmak bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına delalettir.