Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kabede düğün görmek

Kahve falında kabede düğün görmek düşmanını alt edeceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, işlere nazar değeceğine, aşık olacağına, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kabede düğün gördüyseniz:

  • Sosyal yaşamınızla aşk hayatınız arasında kalabilirsiniz.

Kahve falında kabede düğün görmek sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kabeye doğru namaz kılmak manevi olarak da yıpranacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında televizyonu kapatmak tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine delalettir.

Kahve falında kabede uçtuğunu görmek geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına yorulur.

Kahve falında kabre selam vermek büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına işarettir.

Kahve falında kabede imamlık yapmak tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kabede kuran okumak sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, huzursuzlukların sona ereceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kabeyi yüksekten görmek düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.