Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendini geminin içinde görmek

Kahve falında kendini geminin içinde görmek istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, onu doyasıya yaşayacağına, mevki kazanacağına, fal sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına delalettir.

Kahve falında kendini geminin içinde gördüyseniz:

  • Dış faktörler veya abartılı söz, tavır ya da davranışlar nedeniyle yanlış yönde düşünebilir veya yanlış yöne ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında geminin içinde havuz görmek rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, yaptığı hataları düzelteceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendini geminin içinde görmek hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında denizin içinde gemide olmak işlerinin günden güne daha da bozulacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evin içinde gemi görmek sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında denizde geminin içinde olmak kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, maddi olarak güç kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gemi içinde olmak gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, yeni işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında deniz içinde gemi görmek ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına inanılır.

Kahve falında geminin içinde olmak kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine inanılır.