Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında babaya sarılmak

Kahve falında babaya sarılmak çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, inancını bir kenara atacağına, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında babaya sarılmak gördüyseniz:

  • Parasal konularda epeyce bir rahatlama gözleniyor.

Kahve falında ölen babasına sarılmak işinden ekmeğinden olacağına, yanlış işlere girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölen babayla sarılmak bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş babaya sarılmak öpmek dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, mesleğinde atılım yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölen babasına sarılıp ağlamak hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, çok sevilen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş anne babaya sarılmak yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına tabir olunur.

Kahve falında babaya sarılarak ağlamak yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına delalettir.

Kahve falında vefat eden babaya sarılmak maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine alamet eder.

Kahve falında ölen babamla sarılmak büyük çaba sarfedeceğine, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine işaret eder.