Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ırmaktan geçtiğini görmek

Kahve falında ırmaktan geçtiğini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına yorulur.

Kahve falında ırmaktan geçtiğini gördüyseniz:

  • Duygusal taşkınlıklara da açıksınız.

Kahve falında ırmaktan geçtiğini görmek aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine yorulur.

Kahve falında ırmakta kayıkla gezmek bir sebeple çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında nehir ırmak görmek maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, fal sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına rivayet eder.

Kahve falında dere ırmak görmek yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine delalettir.

Kahve falında ırmaktan geçmek hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ırmakta yıkanmak işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine tabir olunur.

Kahve falında ırmakta balık avlamak bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, değer göreceğine yorulur.

Kahve falında ırmak üzerinden geçmek aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına işarettir.