Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evlenmeyi istememek

Kahve falında evlenmeyi istememek zararını tamamen kapatacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına, kariyerinin yükseleceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evlenmeyi istememek gördüyseniz:

  • Bilinmeyeni araştırabilirsiniz.

Kahve falında evlenmeyi istememek nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına tabir olunur.

Kahve falında ölünün yemek istemesi görmek verimliliğinin de artacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında istemeden kedi öldürmek çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğinin istemeye geldiğini görmek sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında istemeye gelenleri görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine işaret eder.

Kahve falında boşanmak istememek bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına delalettir.

Kahve falında evli kadını istemeye gelmek fikirlerinin can bulacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında istemeyerek birini öldürmek sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine inanılır.