Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başka bir eve gitmek

Kahve falında başka bir eve gitmek büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başka bir eve gitmek gördüyseniz:

  • Daha heyecan verici şeylerle uğraşabilir veya rekabet ya da mücadele gerektiren ortamlara girebilirsiniz.

Kahve falında başka bir eve misafir gitmek bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında başka eve gitmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında başka bir eve gitmek bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine tabir olunur.

Kahve falında başka şehre gideceğini görmek herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, isteklerini yerine getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başka yere gitmek şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine tabir olunur.

Kahve falında başka bi şehire gitmek işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, Allah’ın kendisinden yana olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başka bir şehire gideceğini görmek uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başka gezegene gitmek elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına işaret eder.