Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğiniz kişinin evlendiğini görmek

Kahve falında sevdiğiniz kişinin evlendiğini görmek üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğiniz kişinin evlendiğini gördüyseniz:

  • Eski çıkarımlar veya varsayımlar geride kalabilir.

Kahve falında sevdiği kişinin başka biriyle evlendiğini görmek eğitim hayatında başarıların artacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında sevdiğiniz kişinin evlendiğini görmek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişinin başkasıyla evlendiğini görmek umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğin kişinin başkasıyla evlendiğini görmek rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına alamet eder.

Kahve falında sevdiğin kişinin evlendiğini görmek bulunduğu mevkide yükseleceğine, parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine işarettir.

Kahve falında sevdiği kişiyle evlendiğini görmek borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, sevinç gözyaşları dökmeye yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kişinin evlendiğini duymak tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle evlenmek beklediği haberin gelmeyeceğine, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına rivayet etmektedir.