Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kağıda çizgi çizmek

Kahve falında kağıda çizgi çizmek iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük ferahlık yaşayacağına, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, ele geçen kazancın günden güne artacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kağıda çizgi çizmek gördüyseniz:

  • Bazı planlardaki değişiklikler sizin lehinize gelişebilir.

Kahve falında kağıda çizgi çizmek birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına işarettir.

Kahve falında düz çizgi çizmek ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine işaret eder.

Kahve falında kalemle çizgi çizmek işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına inanılır.

Kahve falında çizgi çizmek strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz çizgili kağıt görmek hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına yorulur.

Kahve falında çizgili kağıt görmek sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine, verimli işlere gireceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına yorulur.

Kahve falında çizgi roman görmek kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına alamet eder.

Kahve falında alında çizgi görmek eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, müjdeli ve güzel haberler alacağına alamet eder.