Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında suveter görmek

Kahve falında suveter görmek uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında suveter gördüyseniz:

  • Ani tepki veya hareketlerden kaçınmalısınız.

Kahve falında suya telefon düşürmek yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına rivayet eder.

Kahve falında halının üstüne su dökmek sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında su şişesinden su içmek kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına, iyilik görüleceğine delalettir.

Kahve falında balkondan su dökmek ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kaba su doldurmak aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına tabir olunur.

Kahve falında berrak suyun içinde yüzmek sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine inanılır.

Kahve falında ölümsüzlük suyu içmek hasretin biteceğine, işlerinde verimsiz hale geleceğine rivayet eder.

Kahve falında su dağıttığını görmek bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına işaret eder.