Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bahçede çilek görmek

Kahve falında bahçede çilek görmek yeni mallara sahip olacağına, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, iş dünyasında haksızlığa uğranacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine delalet eder.

Kahve falında bahçede çilek gördüyseniz:

  • Bırakın olduğu gibi kalsın.

Kahve falında bahçede çilek yemek verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bahçede çilek görmek hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında bahçeden çilek yemek başarılı çalışmalara ortak olunacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine delalettir.

Kahve falında çilek bahçesinden çilek toplamak şansının da döneceğine, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına tabir olunur.

Kahve falında bahçeden çilek toplamak zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine rivayet eder.

Kahve falında ham çilek görmek yakında işlerinin aksayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine, bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına delalettir.

Kahve falında çilek toplamak kazancının günden güne artacağına, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında kurtlu çilek yemek kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına alamet etmektedir.